VS-SD1553C25S30K
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD1553C25S30K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VS-SD1553C25S30K
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE MODULE 2.5KV 1650A DO200AC
Duomenų lapai: 1.VS-SD1553C25S30K.pdf2.VS-SD1553C25S30K.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 297 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
2 pcs
  • Pranešimas
VS-SD1553C25S30K specifikacijos
Dalies numeris VS-SD1553C25S30K Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE MODULE 2.5KV 1650A DO200AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 297 pcs Duomenų lapas 1.VS-SD1553C25S30K.pdf2.VS-SD1553C25S30K.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1650A
Įtampa - suskirstymas DO-200AC, K-PUK Serija -
RoHS statusas Bulk Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija DO-200AC, K-PUK
Kiti vardai *SD1553C25S30K
SD1553C25S30K
VS-SD1553C25S30K-ND
VSSD1553C25S30K
VSSD1553C25S30K-ND
Veikimo temperatūra - jungtis 3µs
Montavimo tipas Clamp On Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas VS-SD1553C25S30K
Išplėstas aprašymas Diode Standard 2500V (2.5kV) 1650A Clamp On DO-200AC, K-PUK Diodų konfigūracija 75mA @ 2500V
apibūdinimas DIODE MODULE 2.5KV 1650A DO200AC Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2.6V @ 4000A
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 2500V (2.5kV)