VS-80PF40W
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VS-80PF40W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE STD REC 80A DO-5
Duomenų lapai: VS-80PF40W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
VS-80PF40W specifikacijos
Dalies numeris VS-80PF40W Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE STD REC 80A DO-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22850 pcs Duomenų lapas VS-80PF40W.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 80A
Įtampa - suskirstymas DO-203AB (DO-5) Serija -
RoHS statusas Bulk Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija DO-203AB, DO-5, Stud
Kiti vardai VS80PF40W Montavimo tipas Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Gamintojo kodas VS-80PF40W Išplėstas aprašymas Diode Standard 400V 80A Stud Mount DO-203AB (DO-5)
Diodų konfigūracija - apibūdinimas DIODE STD REC 80A DO-5
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.4V @ 220A Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 400V
Talpa @ Vr, F -55°C ~ 180°C