VS-80EBU02HF4
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-80EBU02HF4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VS-80EBU02HF4
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 200V 80A POWERTAB
Duomenų lapai: VS-80EBU02HF4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
375 pcs
  • Pranešimas
VS-80EBU02HF4 specifikacijos
Dalies numeris VS-80EBU02HF4 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE GEN PURP 200V 80A POWERTAB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20598 pcs Duomenų lapas VS-80EBU02HF4.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 80A
Įtampa - suskirstymas PowerTab® Serija Automotive, AEC-Q101, FRED Pt®
RoHS statusas Tube Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija PowerTab®
Kiti vardai VS80EBU02HF4 Veikimo temperatūra - jungtis 40ns
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Gamintojo kodas VS-80EBU02HF4
Išplėstas aprašymas Diode Standard 200V 80A Through Hole PowerTab® Diodų konfigūracija 50µA @ 200V
apibūdinimas DIODE GEN PURP 200V 80A POWERTAB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.1V @ 80A
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200V Talpa @ Vr, F -55°C ~ 175°C
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VS-80EPF10PBF
VS-80EPF10PBF
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 1KV 80A TO247AC
Sandelyje: 5383 pcs
parsisiųsti: VS-80EPF10PBF.pdf
RFQ
VS-80CPQ020PBF
VS-80CPQ020PBF
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V TO247AC
Sandelyje: 33158 pcs
parsisiųsti: VS-80CPQ020PBF.pdf
RFQ
VS-80EBU02
VS-80EBU02
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 200V 80A POWIRTAB