VS-6TQ035-N3
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-6TQ035-N3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VS-6TQ035-N3
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 35V 6A TO-220
Duomenų lapai: VS-6TQ035-N3.pdf
  • Pranešimas
VS-6TQ035-N3 specifikacijos
Dalies numeris VS-6TQ035-N3 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 35V 6A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100543 pcs Duomenų lapas VS-6TQ035-N3.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Schottky Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 6A
Įtampa - suskirstymas TO-220AC Serija -
RoHS statusas Tube Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F 400pF @ 5V, 1MHz Polarizacija TO-220-2
Kiti vardai VS6TQ035N3 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Gamintojo kodas VS-6TQ035-N3 Išplėstas aprašymas Diode Schottky 35V 6A Through Hole TO-220AC
Diodų konfigūracija 800µA @ 35V apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 35V 6A TO-220
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 600mV @ 6A Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 35V
Talpa @ Vr, F -55°C ~ 175°C