VS-50SQ100GTR
Vishay Semiconductor Diodes Division
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VS-50SQ100GTR
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 5A AXIAL
Duomenų lapai: VS-50SQ100GTR.pdf
  • Pranešimas
VS-50SQ100GTR specifikacijos
Dalies numeris VS-50SQ100GTR Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 5A AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5424 pcs Duomenų lapas VS-50SQ100GTR.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Schottky Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 5A
Įtampa - suskirstymas DO-204AR Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F 500pF @ 5V, 1MHz Polarizacija DO-204AR, Axial
Kiti vardai VS50SQ100GTR Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas VS-50SQ100GTR
Išplėstas aprašymas Diode Schottky 100V 5A Through Hole DO-204AR Diodų konfigūracija 150µA @ 100V
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 5A AXIAL Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 660mV @ 5A
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 100V Talpa @ Vr, F -55°C ~ 175°C
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VS-50SQ100G
VS-50SQ100G
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 5A AXIAL