VS-20WT04FNTR
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-20WT04FNTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VS-20WT04FNTR
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 20A DPAK
Duomenų lapai: VS-20WT04FNTR.pdf
  • Pranešimas
VS-20WT04FNTR specifikacijos
Dalies numeris VS-20WT04FNTR Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 20A DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5752 pcs Duomenų lapas VS-20WT04FNTR.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Schottky Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 20A
Įtampa - suskirstymas D-PAK (TO-252AA) Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F 1900pF @ 5V, 1MHz Polarizacija TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Kiti vardai VS20WT04FNTR Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas VS-20WT04FNTR
Išplėstas aprašymas Diode Schottky 45V 20A Surface Mount D-PAK (TO-252AA) Diodų konfigūracija 100µA @ 45V
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 20A DPAK Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 610mV @ 20A
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 45V Talpa @ Vr, F -55°C ~ 175°C