VF20100SG-E3/45
Vishay Semiconductor Diodes Division
VF20100SG-E3/45 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VF20100SG-E3/45
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 20A ITO220AB
Duomenų lapai: VF20100SG-E3/45.pdf
  • Pranešimas
VF20100SG-E3/45 specifikacijos
Dalies numeris VF20100SG-E3/45 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 20A ITO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4960 pcs Duomenų lapas VF20100SG-E3/45.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Schottky Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 20A
Įtampa - suskirstymas ITO-220AB Serija TMBS®
RoHS statusas Tube Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas VF20100SG-E3/45 Išplėstas aprašymas Diode Schottky 100V 20A Through Hole ITO-220AB
Diodų konfigūracija 350µA @ 100V apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 20A ITO220AB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.07V @ 20A Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 100V
Talpa @ Vr, F -40°C ~ 150°C