L75R-R24-2217T
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L75R-R24-2217T
Gamintojas / Gamintojas: VCC (Visual Communications Company)
Prekės aprašymas NEON PANEL INDICATOR 24V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
L75R-R24-2217T specifikacijos
Dalies numeris L75R-R24-2217T Gamintojas VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas NEON PANEL INDICATOR 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30499 pcs Duomenų lapas
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 24V
Žiūrėjimo kampas - Įveskite Neon
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Serija L75
Reitingai DC Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.38" (9.65mm) Millicandela Reitingas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Objektyvo skaidrumas -
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top Objektyvo spalva Red
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Išsamus aprašymas Neon Panel Indicator 24V Round with Domed Top Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Dabartinis -