L59D-R24-W-18
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L59D-R24-W-18
Gamintojas / Gamintojas: VCC (Visual Communications Company)
Prekės aprašymas LED PANEL INDICATOR 24V RED
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
L59D-R24-W-18 specifikacijos
Dalies numeris L59D-R24-W-18 Gamintojas VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas LED PANEL INDICATOR 24V RED "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24346 pcs Duomenų lapas
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 24V
Žiūrėjimo kampas 60° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 6" (152.40mm) Serija L59
Reitingai DC Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.25" (6.35mm) Millicandela Reitingas 20mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Objektyvo skaidrumas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5.08mm Objektyvo spalva Red
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Diffused 60° 24V Round with Domed Top, 5.08mm Wire Leads - 6" (152.40mm) Dabartinis -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
L59D-R2-W
L59D-R2-W
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR 2V RED