L36EN-R12-2311
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L36EN-R12-2311
Gamintojas / Gamintojas: VCC (Visual Communications Company)
Prekės aprašymas LED IND RED 12V 5/16"
Duomenų lapai: L36EN-R12-2311.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
L36EN-R12-2311 specifikacijos
Dalies numeris L36EN-R12-2311 Gamintojas VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas LED IND RED 12V 5/16" "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 26398 pcs Duomenų lapas L36EN-R12-2311.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 12V
Žiūrėjimo kampas - Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 6" (152.40mm) Serija L36
Reitingai DC Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.31" (7.87mm) Kiti vardai L36ENR122311
VCCL36EN-R12-2311
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Objektyvo skaidrumas -
Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top Objektyvo spalva -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Lempos spalva Red
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Red 12V Round with Flat Top Wire Leads - 6" (152.40mm) Dabartinis -