2113QAX5
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2113QAX5
Gamintojas / Gamintojas: VCC (Visual Communications Company)
Prekės aprašymas INDICATOR NEON GREEN PANEL MNT
Duomenų lapai: 2113QAX5.pdf
  • Pranešimas
2113QAX5 specifikacijos
Dalies numeris 2113QAX5 Gamintojas VCC (Visual Communications Company)
Galimas kiekis 5940 pcs Duomenų lapas 2113QAX5.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 208 V ~ 250 V
Žiūrėjimo kampas - Įveskite Neon
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Serija 2113Q
Reitingai AC Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.31" (7.87mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas - Objektyvo skaidrumas -
Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top Objektyvo spalva -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva Green
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Išsamus aprašymas Neon Panel Indicator Green 208 V ~ 250 V Round with Flat Top Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Dabartinis -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2113A 0065000
2113A 0065000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 12PR 16AWG SHLD
Sandelyje: 1 pcs
parsisiųsti:
RFQ
2114
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: LAMP INCAND RT-1.25 WIRE TERM 6V
Sandelyje: 4296 pcs
parsisiųsti:
RFQ
2114
Gamintojai: Adafruit
apibūdinimas: UNIVERSAL QI WIRELESS CHARGING M
Sandelyje: 4310 pcs
parsisiųsti: 2114.pdf
2113A6
2113A6
apibūdinimas: INDICATOR NEON BLUE PANEL MNT
parsisiųsti: 2113A6.pdf
2113AX6
2113AX6
parsisiųsti: 2113AX6.pdf
2113A5
2113A5
apibūdinimas: INDICATOR NEON GREEN PANEL MNT
parsisiųsti: 2113A5.pdf
Gamintojai: JKL Components Corporation
parsisiųsti: 2114.pdf
2113QA5
2113QA5
parsisiųsti: 2113QA5.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN BACKSHELL ADPTR
Sandelyje: 337 pcs
2113AX5
2113AX5
apibūdinimas: INDICATOR 208-250 VAC NEON GREEN
parsisiųsti: 2113AX5.pdf
2114-440-AL
2114-440-AL
Gamintojai: RAF
apibūdinimas: HEX STANDOFF #4-40 ALUM 1-1/8"
parsisiųsti: 2114-440-AL.pdf
Gamintojai: Kitronik
apibūdinimas: LED TORCH KIT WITH BATTERY
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus