UR024-003-WH
Tripp LiteTripp Lite
UR024-003-WH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UR024-003-WH
Gamintojas / Gamintojas: Tripp Lite
Prekės aprašymas USB A-M TO A-F EXT CABLE 3'
Duomenų lapai: 1.UR024-003-WH.pdf2.UR024-003-WH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UR024-003-WH specifikacijos
Dalies numeris UR024-003-WH Gamintojas Tripp Lite
Galimas kiekis 30984 pcs Duomenų lapas 1.UR024-003-WH.pdf2.UR024-003-WH.pdf
Vielos matuoklis 24 AWG, 28 AWG Stilius Reversible
Specifikacijos USB 2.0 Ekranavimas Shielded
Serija - Kiti vardai TL1779
UR024-003-WH-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Ilgis 3.00' (914.4mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas USB 2.0 Cable A Female to A Male 3.00' (914.4mm) Shielded Konfigūracija A Female to A Male