P906-18I-BP
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P906-18I-BP
Gamintojas / Gamintojas: Tripp Lite
Prekės aprašymas 2-DRIVE RIBBON CABLE 18"
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
P906-18I-BP specifikacijos
Dalies numeris P906-18I-BP Gamintojas Tripp Lite
apibūdinimas 2-DRIVE RIBBON CABLE 18" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5082 pcs Duomenų lapas
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija - Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 40 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 1.50' (457.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket (3) 1.50' (457.20mm)
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish -
Jungties tipas Socket to Socket (3) Spalva Gray, Ribbon
Kabeliu nutraukimas IDC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P906-18I
P906-18I
Gamintojai: Tripp Lite
apibūdinimas: CABLE ATA 2-DRIVE 18"