N080-D25-2M-WH
Tripp LiteTripp Lite
N080-D25-2M-WH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: N080-D25-2M-WH
Gamintojas / Gamintojas: Tripp Lite
Prekės aprašymas WIRE DUCT SOLID 2PC ADH WT 6.56'
Duomenų lapai: N080-D25-2M-WH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
N080-D25-2M-WH specifikacijos
Dalies numeris N080-D25-2M-WH Gamintojas Tripp Lite
apibūdinimas WIRE DUCT SOLID 2PC ADH WT 6.56' "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 11991 pcs Duomenų lapas N080-D25-2M-WH.pdf
Vielos kanalo tipas Solid (Raceway), 2 Piece Plotis 0.630" (16.00mm)
Serija - Kiti vardai N080-D25-2M-WH-ND
TL1266
Montavimo tipas Adhesive Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Ilgis 6.56' (2.00m) Aukštis 0.984" (25.00mm)