WSU180-0450-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU180-0450-R13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WSU180-0450-R13
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Duomenų lapai: WSU180-0450-R13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
WSU180-0450-R13 specifikacijos
Dalies numeris WSU180-0450-R13 Gamintojas Triad Magnetics
Galimas kiekis 20252 pcs Duomenų lapas WSU180-0450-R13.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 18V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 2.36" L x 1.69" W x 1.22" H (60.0mm x 43.0mm x 31.0mm)
Serija WSU Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 8.1W Polarizacija Negative Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Kiti vardai 237-2243
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 18V 8.1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 450mA Laido ilgis 60" (1.52m)
Patvirtinimai cETLus Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WSU180-0660-13
WSU180-0660-13
Gamintojai: Triad Magnetics
apibūdinimas: 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Sandelyje: 12720 pcs
parsisiųsti: WSU180-0660-13.pdf
RFQ
Gamintojai: Triad Magnetics
Sandelyje: 5295 pcs
parsisiųsti: WSU150-2400-13.pdf
RFQ
apibūdinimas: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 8W