WDU18-200
Triad MagneticsTriad Magnetics
Triad Magnetics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WDU18-200
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas AC/DC WALL MNT ADAPTER 18V 200MA
Duomenų lapai: WDU18-200.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
WDU18-200 specifikacijos
Dalies numeris WDU18-200 Gamintojas Triad Magnetics
apibūdinimas AC/DC WALL MNT ADAPTER 18V 200MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15670 pcs Duomenų lapas WDU18-200.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 18V
Įtampa - įėjimas 120VAC Dydis / Matmenys 2.76" L x 1.97" W x 1.61" H (70.0mm x 50.0mm x 41.0mm)
Serija WDU Naudojamas regionas North America
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Kiti vardai 237-2312
WDU18-200-ND
Darbinė temperatūra -10°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Įvesties tipas Fixed Blade Įvesties jungtis NEMA 1-15P
Forma Wall Mount Efektyvumas -
Išsamus aprašymas 18V AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Dabartinis - išvestis (maks.) 200mA
Laido ilgis 72" (1.83m) Patvirtinimai cUL, UL