VPS10-2500
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPS10-2500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VPS10-2500
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 25VA CHAS MOUNT
Duomenų lapai: VPS10-2500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VPS10-2500 specifikacijos
Dalies numeris VPS10-2500 Gamintojas Triad Magnetics
Galimas kiekis 12528 pcs Duomenų lapas VPS10-2500.pdf
Svoris 1.3 lbs (589.7g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 5V, Series 10V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 4000Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius Solder, Quick Connect
Dydis / Matmenys 50.80mm L x 49.28mm W Serija Chassis Mount: World Series™
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 25 VA Kiti vardai 237-1251
VPS102500
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 58.67mm
Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 5A, Series 2.5A Centras palieskite No