VPP36-070
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP36-070 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VPP36-070
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE
Duomenų lapai: VPP36-070.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VPP36-070 specifikacijos
Dalies numeris VPP36-070 Gamintojas Triad Magnetics
Galimas kiekis 24150 pcs Duomenų lapas VPP36-070.pdf
Svoris 0.25 lb (113.4g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 18V, Series 36V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 4000Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 41.28mm L x 33.32mm W Serija PC Mount: World Series™
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 2.5 VA Kiti vardai 10479
VPP36070
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Aukštis - sėdi (maks.) 28.58mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 140mA, Series 70mA