VPL36-300
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPL36-300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VPL36-300
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas XFRMR PWR 36V 0.28A CHASSIS
Duomenų lapai: VPL36-300.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VPL36-300 specifikacijos
Dalies numeris VPL36-300 Gamintojas Triad Magnetics
apibūdinimas XFRMR PWR 36V 0.28A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11216 pcs Duomenų lapas VPL36-300.pdf
Svoris 0.7 lb (317.51g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) 36V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 3500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 36.52mm L x 71.44mm W Serija Chassis Mount: World Series™
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 10.0 VA Kiti vardai 237-1664
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 44.45mm Dabartinis - išvestis (maks.) 280mA