FS24-250-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS24-250-C2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FS24-250-C2
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Duomenų lapai: FS24-250-C2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FS24-250-C2 specifikacijos
Dalies numeris FS24-250-C2 Gamintojas Triad Magnetics
Galimas kiekis 19233 pcs Duomenų lapas FS24-250-C2.pdf
Svoris 0.44 lb (199.58g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 12V, Series 24V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 4200Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 41.28mm L x 33.32mm W Serija Split Pack™, Class 2/3, FS
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 6 VA Kiti vardai 237-1502
FS24-250-C2-B
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 33.32mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 500mA, Series 250mA