FS20-600-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS20-600-C2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FS20-600-C2
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Duomenų lapai: FS20-600-C2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
FS20-600-C2 specifikacijos
Dalies numeris FS20-600-C2 Gamintojas Triad Magnetics
Galimas kiekis 13805 pcs Duomenų lapas FS20-600-C2.pdf
Svoris 0.7 lb (317.51g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 10V, Series 20V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 4200Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 47.63mm L x 39.67mm W Serija Split Pack™, Class 2/3, FS
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 12 VA Kiti vardai 237-1483
FS20-600-C2-B
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 36.50mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 1.2A, Series 600mA