FS20-1000-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
FS20-1000-C2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FS20-1000-C2
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Duomenų lapai: FS20-1000-C2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FS20-1000-C2 specifikacijos
Dalies numeris FS20-1000-C2 Gamintojas Triad Magnetics
Galimas kiekis 11931 pcs Duomenų lapas FS20-1000-C2.pdf
Svoris 0.8 lb (362.87g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 10V, Series 20V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 4200Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 57.15mm L x 47.63mm W Serija Split Pack™, Class 2/3, FS
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 20 VA Kiti vardai 237-1474
FS20-1000-C2-B
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 36.50mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 2A, Series 1A
Centras palieskite No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FS20-300-C2
FS20-300-C2
Gamintojai: Triad Magnetics
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Sandelyje: 19636 pcs
parsisiųsti: FS20-300-C2.pdf
RFQ
FS20-120
FS20-120
Gamintojai: Triad Magnetics
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Sandelyje: 15619 pcs
parsisiųsti: FS20-120.pdf
RFQ
Gamintojai: XP Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 2000V 10W