FP16-150-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
FP16-150-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FP16-150-B
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE
Duomenų lapai: FP16-150-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
96 pcs
  • Pranešimas
FP16-150-B specifikacijos
Dalies numeris FP16-150-B Gamintojas Triad Magnetics
Galimas kiekis 13041 pcs Duomenų lapas FP16-150-B.pdf
Svoris 0.313 lb (141.97g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 8V, Series 16V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 2000Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 47.63mm L x 39.67mm W Serija Flat Pack™
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 2.5 VA Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 16.51mm
Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 300mA, Series 150mA Centras palieskite No