F36-550-C2
Triad MagneticsTriad Magnetics
F36-550-C2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F36-550-C2
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Duomenų lapai: F36-550-C2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
F36-550-C2 specifikacijos
Dalies numeris F36-550-C2 Gamintojas Triad Magnetics
Galimas kiekis 11864 pcs Duomenų lapas F36-550-C2.pdf
Svoris 0.8 lb (362.87g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 18V, Series 36V
Įtampa - pirminė 115V Įtampa - izoliacija 2500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 57.15mm L x 47.63mm W Serija Split Pack™, Class 2/3, F
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Single
Maitinimas - maks 20 VA Kiti vardai 237-1506
F36-550-C2-B
F36-550-C2-ND
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 36.50mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 1.1A, Series 550mA