AX97-40820
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-40820 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AX97-40820
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas FIXED IND 82UH 2.2A 120 MOHM SMD
Duomenų lapai: AX97-40820.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
AX97-40820 specifikacijos
Dalies numeris AX97-40820 Gamintojas Triad Magnetics
apibūdinimas FIXED IND 82UH 2.2A 120 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67320 pcs Duomenų lapas AX97-40820.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AX97
Reitingai - Q @ Freq -
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 82µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.284" (7.21mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 82µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 120 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 120 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.2A