AX97-10330
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX97-10330 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AX97-10330
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 570MA 690 MOHM
Duomenų lapai: AX97-10330.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
AX97-10330 specifikacijos
Dalies numeris AX97-10330 Gamintojas Triad Magnetics
apibūdinimas FIXED IND 33UH 570MA 690 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77639 pcs Duomenų lapas AX97-10330.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.188" W (7.30mm x 4.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AX97
Reitingai - Q @ Freq -
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 33µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.127" (3.23mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 33µH Unshielded Wirewound Inductor 570mA 690 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 690 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 570mA