AX104R-470
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX104R-470 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AX104R-470
Gamintojas / Gamintojas: Triad Magnetics
Prekės aprašymas FIXED IND 47UH 2.1A 128 MOHM SMD
Duomenų lapai: AX104R-470.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
AX104R-470 specifikacijos
Dalies numeris AX104R-470 Gamintojas Triad Magnetics
apibūdinimas FIXED IND 47UH 2.1A 128 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122189 pcs Duomenų lapas AX104R-470.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Ekranavimas Shielded Serija AX104R
Reitingai - Q @ Freq -
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 47µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 47µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 128 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 128 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.1A