LED20W-24
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED20W-24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LED20W-24
Gamintojas / Gamintojas: Thomas Research Products
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 24V 830MA
Duomenų lapai: 1.LED20W-24.pdf2.LED20W-24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LED20W-24 specifikacijos
Dalies numeris LED20W-24 Gamintojas Thomas Research Products
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 24V 830MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5289 pcs Duomenų lapas 1.LED20W-24.pdf2.LED20W-24.pdf
Svoris 0.282 lb (127.91g) Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC
Įveskite Constant Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm)
Serija LED-20W Reitingai IP66
Galia (vatais) 20W Kiti vardai 1121-1036
LED20W24
Darbinė temperatūra -30°C ~ 60°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OCP, OVP, SCP Efektyvumas 87%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 830mA 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 830mA Kalifornija Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Lead and lead compounds which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.
Patvirtinimai CE, cULus
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LED20W-24-C0830
LED20W-24-C0830
Gamintojai: Thomas Research Products
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 830MA