WPC.25A.07.0150C
TaoglasTaoglas
WPC.25A.07.0150C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WPC.25A.07.0150C
Gamintojas / Gamintojas: Taoglas
Prekės aprašymas RF ANT 2.4GHZ CER PATCH IPEX
Duomenų lapai: WPC.25A.07.0150C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
WPC.25A.07.0150C specifikacijos
Dalies numeris WPC.25A.07.0150C Gamintojas Taoglas
apibūdinimas RF ANT 2.4GHZ CER PATCH IPEX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5461 pcs Duomenų lapas WPC.25A.07.0150C.pdf
VSWR - Nutraukimas Connector, IPEX MHF1
Serija - Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 10W Pakuotė Tray
Kiti vardai 931-1171
WPC25A070150C
Juostų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 0.217" (5.50mm)
Pasiekti 0.5dBi Dažnių diapazonas 2.4GHz ~ 2.5GHz
Dažnių grupė UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Dažnis (centras / juosta) 2.4GHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.4GHz Bluetooth, WLAN, Zigbee™ Ceramic Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 0.5dBi Connector, IPEX MHF1 Surface Mount
Programos Bluetooth, WLAN, Zigbee™ Antenos tipas Ceramic Patch
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
W1063M
W1063M
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: RF ANT 898MHZ WHIP TILT SMA MALE