GP.1575.18.2.A.02
TaoglasTaoglas
GP.1575.18.2.A.02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GP.1575.18.2.A.02
Gamintojas / Gamintojas: Taoglas
Prekės aprašymas RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Duomenų lapai: GP.1575.18.2.A.02.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
GP.1575.18.2.A.02 specifikacijos
Dalies numeris GP.1575.18.2.A.02 Gamintojas Taoglas
apibūdinimas RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16768 pcs Duomenų lapas GP.1575.18.2.A.02.pdf
VSWR 1.5 Nutraukimas Pin
Serija - Grąžinimo nuostolis -10dB
Pakuotė Tray Kiti vardai 931-1020
GP.18B
GP1575182A02
Juostų skaičius 1 Montavimo tipas Adhesive
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Aukštis (maks.) 0.079" (2.00mm) Pasiekti -0.5dBic
Dažnių diapazonas - Dažnių grupė UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Dažnis (centras / juosta) 1.575GHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 1.575GHz GPS Ceramic Patch RF Antenna -0.5dBic Pin Adhesive Programos GPS