T1812-4R7J
TamuraTamura
Tamura
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T1812-4R7J
Gamintojas / Gamintojas: Tamura
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 230MA 1 OHM SMD
Duomenų lapai: T1812-4R7J.pdf
  • Pranešimas
T1812-4R7J specifikacijos
Dalies numeris T1812-4R7J Gamintojas Tamura
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 230MA 1 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4182 pcs Duomenų lapas T1812-4R7J.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Ekranavimas Unshielded Serija T1812
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ceramic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.143" (3.63mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 115MHz Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC rezistorius (DCR) 1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 230mA