T1210-18NG
TamuraTamura
Tamura
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T1210-18NG
Gamintojas / Gamintojas: Tamura
Prekės aprašymas FIXED IND 18NH 1A 60 MOHM SMD
Duomenų lapai: T1210-18NG.pdf
  • Pranešimas
T1210-18NG specifikacijos
Dalies numeris T1210-18NG Gamintojas Tamura
apibūdinimas FIXED IND 18NH 1A 60 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5231 pcs Duomenų lapas T1210-18NG.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±2%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija T1210
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 300MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz
Induktyvumas 18nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.094" (2.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.8GHz Išsamus aprašymas 18nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 60 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC rezistorius (DCR) 60 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1A