PL10-28-130B
TamuraTamura
PL10-28-130B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PL10-28-130B
Gamintojas / Gamintojas: Tamura
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE
Duomenų lapai: PL10-28-130B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Pranešimas
PL10-28-130B specifikacijos
Dalies numeris PL10-28-130B Gamintojas Tamura
Galimas kiekis 11702 pcs Duomenų lapas PL10-28-130B.pdf
Svoris - Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 14V, Series 28V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 3500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 47.60mm L x 39.70mm W Serija PL10-xx130B
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 10 VA Kiti vardai MT3133
PL10-28
PL10-28(BOX)
PL10-28(BULK)
PL1028130B
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 36.20mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 720mA, Series 360mA