| Dalies numeris | L31S400S05FS | Gamintojas | Tamura |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | SENSOR CURRENT HALL 400A AC/DC | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 8819 pcs | Duomenų lapas | L31S400S05FS.pdf |
| Įtampa - tiekimas | 5V | Serija | L31SXXXS05S |
| Jutiklio tipas | Hall Effect, Open Loop | Jautrumas | - |
| Atsakymo laikas | 5µs | Polarizacija | Bidirectional |
| Pakuotė | Bulk | Paketas / dėžutė | Module, Single Pass Through |
| Išvestis | Ratiometric, Voltage | Kiti vardai | 9-L31S400S05FSZY L31S400S05S L31S400S05S-ND |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C | Kanalų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Chassis Mount | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tiesiškumas | ±0.5% | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Dažnumas | DC ~ 100kHz | Matavimui | AC/DC |
| Išsamus aprašymas | Current Sensor 400A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module, Single Pass Through | Dabartinis - tiekimas (maks.) | 15mA |
| Dabartinis - jausmas | 400A | Tikslumas | - |