2DU150606CM
TamuraTamura
Tamura
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2DU150606CM
Gamintojas / Gamintojas: Tamura
Prekės aprašymas GATE DRIVER (+15V,-6V)
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 916 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 916 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
2DU150606CM specifikacijos
Dalies numeris 2DU150606CM Gamintojas Tamura
apibūdinimas GATE DRIVER (+15V,-6V) "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 916 pcs Duomenų lapas
Serija * Pakuotė Tray
Kiti vardai 2DU150606CM-ND
MT7436
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Gate Driver IC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2DU10L
2DU10L
Gamintojai: Altech Corporation
apibūdinimas: CIR BRKR THRM-MAG 10A LEVER
Sandelyje: 3111 pcs
parsisiųsti: 2DU10L.pdf
RFQ
2DU2L
2DU2L
Gamintojai: Altech Corporation
apibūdinimas: CIR BRKR THRM-MAG 2A LEVER
Sandelyje: 2848 pcs
parsisiųsti: 2DU2L.pdf
RFQ
2DU20L
2DU20L
apibūdinimas: CIR BRKR THRM-MAG 20A LEVER
parsisiųsti: 2DU20L.pdf
2DU15L
2DU15L
apibūdinimas: CIR BRKR THRM-MAG 15A LEVER
parsisiųsti: 2DU15L.pdf
2DU1L
2DU1L
apibūdinimas: CIR BRKR THRM-MAG 1A LEVER
parsisiųsti: 2DU1L.pdf
2DU30L
2DU30L
apibūdinimas: CIR BRKR THRM-MAG 30A LEVER
parsisiųsti: 2DU30L.pdf
2DU180506CM
2DU180506CM
Gamintojai: Tamura
apibūdinimas: GATE DRIVER (+18V,-5V)
Sandelyje: 916 pcs
parsisiųsti:
Gamintojai: Tamura
apibūdinimas: GATE DRIVER (+15V,-8V)
parsisiųsti:
2DU25L
2DU25L
apibūdinimas: CIR BRKR THRM-MAG 25A LEVER
parsisiųsti: 2DU25L.pdf
2DU50L
2DU50L
apibūdinimas: CIR BRKR THRM-MAG 50A LEVER
parsisiųsti: 2DU50L.pdf
2DU2R
2DU2R
parsisiųsti: 2DU2R.pdf
2DU40L
2DU40L
apibūdinimas: CIR BRKR THRM-MAG 40A LEVER
parsisiųsti: 2DU40L.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus