UP050SL100J-KEC
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UP050SL100J-KEC
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 50V SL AXIAL
Duomenų lapai: UP050SL100J-KEC.pdf
  • Pranešimas
UP050SL100J-KEC specifikacijos
Dalies numeris UP050SL100J-KEC Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 10PF 50V SL AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2184365 pcs Duomenų lapas UP050SL100J-KEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas SL
Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RH UP050SL100J-KEC
UP050SL100JKEC
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor SL Axial Talpa 10pF