UP050B331K-KEC
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UP050B331K-KEC
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 50V AXIAL
Duomenų lapai: 1.UP050B331K-KEC.pdf2.UP050B331K-KEC.pdf
  • Pranešimas
UP050B331K-KEC specifikacijos
Dalies numeris UP050B331K-KEC Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 330PF 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2768314 pcs Duomenų lapas 1.UP050B331K-KEC.pdf2.UP050B331K-KEC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas B
Dydis / Matmenys 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RH UP050 B331K-KEC
UP050B331KKEC
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor B Axial Talpa 330pF