TMK325BJ225MHHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK325BJ225MHHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK325BJ225MHHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 25V X5R 1210
Duomenų lapai: 1.TMK325BJ225MHHT.pdf2.TMK325BJ225MHHT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
TMK325BJ225MHHT specifikacijos
Dalies numeris TMK325BJ225MHHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 25V X5R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 132412 pcs Duomenų lapas 1.TMK325BJ225MHHT.pdf2.TMK325BJ225MHHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 587-3495-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) Talpa 2.2µF