TMK316BJ475KLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK316BJ475KLHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK316BJ475KLHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
Duomenų lapai: 1.TMK316BJ475KLHT.pdf2.TMK316BJ475KLHT.pdf3.TMK316BJ475KLHT.pdf
  • Pranešimas
TMK316BJ475KLHT specifikacijos
Dalies numeris TMK316BJ475KLHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 587-3491-2
CE TMK316 BJ475KLHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) Talpa 4.7µF