TMK316B7225KLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK316B7225KLHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK316B7225KLHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.TMK316B7225KLHT.pdf2.TMK316B7225KLHT.pdf3.TMK316B7225KLHT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TMK316B7225KLHT specifikacijos
Dalies numeris TMK316B7225KLHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 587-3488-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 2.2µF