TMK316AB7475KLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK316AB7475KLHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK316AB7475KLHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 25V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.TMK316AB7475KLHT.pdf2.TMK316AB7475KLHT.pdf3.TMK316AB7475KLHT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TMK316AB7475KLHT specifikacijos
Dalies numeris TMK316AB7475KLHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 25V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 587-3487-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 4.7µF