TMK212F474ZGST
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK212F474ZGST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK212F474ZGST
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 25V Y5V 0805
Duomenų lapai: TMK212F474ZGST.pdf
  • Pranešimas
TMK212F474ZGST specifikacijos
Dalies numeris TMK212F474ZGST Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 25V Y5V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5871 pcs Duomenų lapas TMK212F474ZGST.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Švino stilius -
"Lead Spacing" - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.47µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) Talpa 0.47µF