TMK212BJ474KGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK212BJ474KGHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK212BJ474KGHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 25V X5R 0805
Duomenų lapai: 1.TMK212BJ474KGHT.pdf2.TMK212BJ474KGHT.pdf3.TMK212BJ474KGHT.pdf
  • Pranešimas
TMK212BJ474KGHT specifikacijos
Dalies numeris TMK212BJ474KGHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 25V X5R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 587-3484-2
CE TMK212 BJ474KGHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Talpa 0.47µF