TMK212B7225KGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK212B7225KGHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK212B7225KGHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.TMK212B7225KGHT.pdf2.TMK212B7225KGHT.pdf3.TMK212B7225KGHT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TMK212B7225KGHT specifikacijos
Dalies numeris TMK212B7225KGHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 587-3479-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 2.2µF