TMK212B7105KGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK212B7105KGHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK212B7105KGHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 25V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.TMK212B7105KGHT.pdf2.TMK212B7105KGHT.pdf
  • Pranešimas
TMK212B7105KGHT specifikacijos
Dalies numeris TMK212B7105KGHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 1UF 25V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1559978 pcs Duomenų lapas 1.TMK212B7105KGHT.pdf2.TMK212B7105KGHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 587-3477-2
CE TMK212 B7105KGHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 1µF