TMK107SD222JA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107SD222JA-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK107SD222JA-T
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 25V 0603
Duomenų lapai: TMK107SD222JA-T.pdf
  • Pranešimas
TMK107SD222JA-T specifikacijos
Dalies numeris TMK107SD222JA-T Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 2200PF 25V 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 661474 pcs Duomenų lapas TMK107SD222JA-T.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CFCAP™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai CF TMK107 SD222JA-T
TMK107SD222JAT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low Distortion
Išsamus aprašymas 2200pF ±5% 25V Ceramic Capacitor 0603 (1608 Metric) Talpa 2200pF