TMK107BBJ225KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107BBJ225KAHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK107BBJ225KAHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 25V X5R 0603
Duomenų lapai: 1.TMK107BBJ225KAHT.pdf2.TMK107BBJ225KAHT.pdf3.TMK107BBJ225KAHT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TMK107BBJ225KAHT specifikacijos
Dalies numeris TMK107BBJ225KAHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 25V X5R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 587-4333-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Talpa 2.2µF