TMK063CJ030DPGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CJ030DPGF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK063CJ030DPGF
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 3PF 25V C0J 0201
Duomenų lapai: TMK063CJ030DPGF.pdf
  • Pranešimas
TMK063CJ030DPGF specifikacijos
Dalies numeris TMK063CJ030DPGF Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 3PF 25V C0J 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4576086 pcs Duomenų lapas TMK063CJ030DPGF.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0J
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 3pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0J 0201 (0603 Metric)
Talpa 3pF Programos General Purpose