TMK063CG030CT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG030CT-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK063CG030CT-F
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 3PF 25V NP0 0201
Duomenų lapai: TMK063CG030CT-F.pdf
  • Pranešimas
TMK063CG030CT-F specifikacijos
Dalies numeris TMK063CG030CT-F Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 3PF 25V NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5072280 pcs Duomenų lapas TMK063CG030CT-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai RM TMK063 CG030CT-F
TMK063CG030CTF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 3pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Talpa 3pF