TMK063BJ332MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063BJ332MP-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK063BJ332MP-F
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 3300PF 25V X5R 0201
Duomenų lapai: 1.TMK063BJ332MP-F.pdf2.TMK063BJ332MP-F.pdf
  • Pranešimas
TMK063BJ332MP-F specifikacijos
Dalies numeris TMK063BJ332MP-F Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 3300PF 25V X5R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5433152 pcs Duomenų lapas 1.TMK063BJ332MP-F.pdf2.TMK063BJ332MP-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai RM TMK063 BJ332MP-F
TMK063BJ332MPF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 3300pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) Talpa 3300pF